Sıkça Sorulan Sorular

FalBaktirsana Nedir?

FalBaktirsana, üyelerine , profesyonel uzmanlarımız tarafından fal bakım imkanı sunan ve bunu yaparken güvenli ve gizliliğe önem veren, online fal platformudur.

FalBaktirsana nasıl çalışır?

FalBaktirsana, kullanıcılarına ücretsiz üyelik imkanı vermektedir. Basit ve hızlı bir şekilde üyelik işlemini tamamladıktan sonra istediğiniz uzmanımızı hemen arayabilirsiniz. İlgilendiğiniz uzmanımıza ARA dediğinizde, FalBaktirsana sizi 0850 346 90 53 numaralı telefon numarasından arayacak ve siz de bu gelen aramayı kabul ettiğiniz andan itibaren fal istediğiniz uzmanımız aranacak. Fal istediğiniz uzman da bu aramaya cevap verdiği anda görüşme başlayacaktır. FalBaktirsana sistemi içerisinde hiçbir üye diğer üyelerin bilgilerini kesinlikle görememektedir.

FalBaktirsana’ya nasıl üye olabilirim?

FalBaktirsana.com sitesindeki “üye ol” sayfası üzerinden sizi en iyi şekilde tanımladığını düşündüğünüz bir kullanıcı adı ve aktif olarak kullandığınız cep telefon numaranız, e-posta adresiniz, yaşadığınız şehir ve doğum tarihi bilgilerinizi sisteme girerek üyelik işleminize başlayabilirsiniz. Sonrasında ‘üye ol’ butonunu tıklayarak cep telefonunuza gönderilecek olan PIN Kodu ile FalBaktirsana.com’a giriş yapabilirsiniz.

Profil bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Profilinizi, “Profil” sayfasında yer alan ‘Profilimi Düzenle’ seçeneği ile güncelleyebilirsiniz. Profil fotoğrafınızı, hesap bilgilerinizi ya da diğer tüm kişisel bilgilerinizi buradan kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

FalBaktirsana üyeliği ücretli mi?

Sitemize 18 yaş üstü kişiler üye olabilmektedir. FalBaktirsana, kullanıcılarından üyelik için herhangi bir ücret talep etmemektedir. Üye olduğunuz andan itibaren sistemi kullanmaya ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

FalBaktirsana’da fal ücretli mi?

Aramaların 1 dakikası 4 TL’dir. Özel (randevulu) fallarımız ve çeşitli seanslarımız için mutlaka kampanya sayfamızı inceleyiniz.

Telefon faturama herhangi bir ücret yansıyor mu?

Telefon numaranızı FalBaktirsana içerisinde uzmanlarımız ile iletişim kurabilmeniz için kullanıyoruz. Aramalar FalBaktirsana’nın kendi telefon numarası ve sistemi tarafından yapılıyor. Dolayısıyla Telefon faturanıza yansıyan herhangi bir ek ücretlendirme kesinlikle bulunmamaktadır.

Kişisel bilgilerimin gizliliği nasıl sağlanıyor?

FalBaktirsana olarak en güvenilir teknolojik ürünleri kullanıyoruz. Üyelerimizin vermiş olduğu bilgileri güvenilir server sistemlerinde saklıyoruz. Herhangi bir biçimde farklı kurumlar yada üçüncü kişiler ile bilgilerinizi paylaşmıyoruz.

Ödemeler için verdiğim bilgilerin gizliliğini nasıl sağlıyorsunuz?

Üyelerimizin belirlediği ödeme yöntemi her ne olursa olsun, bu yöntemi kullanırken verdiği bilgiler diğer kişisel bilgilerde de olduğu gibi güvenilir şekilde saklanıyor. FalBaktirsana olarak, üyelerimizin belirledikleri ve onay verdikleri ödemeler dışında herhangi bir beklenmedik ödeme talebinin yapılmayacağının garantisini veriyoruz.

Herhangi bir sorun olursa ne yapmalıyım?

FalBaktirsana içerisinde yaşadığınız herhangi bir sorun ya da cevaplanması gerektiğini düşündüğünüz her türlü sorunuz için günün her saati destek@FalBaktirsana.com e-posta adresine ve WhapsApp destek hattımız olan 0543 310 0550-0543 310 0551 numaralarımızdan yazabilirsiniz.

FalBaktirsana’ya neden güvenmeliyim?

FalBaktirsana, üyelerinin kişisel bilgilerini gizli tutan ve herhangi bir şekilde başka platformlarda kullanılmasına izin vermeyen bir sistemdir. Tamamen gerçek kişilerce kullanılan FalBaktirsana platformu, üyelerine ücretsiz hizmet vermektedir. FalBaktirsana, en güvenilir ödeme araçlarını kullanırken, üyelerinin kesinlikle sorun yaşamayacağını garanti etmektedir.

Hesabıma nasıl kredi yükleyebilirim?

Kullanıcılarımızın kredi yükleyebilmesi için FalBaktirsana olarak Türkiye’nin en güvenilir ödeme sistemlerinden birini kullanıyoruz. Üye olduktan sonra, ‘Kredi Yükle’ seçeneğinden kredi ya da banka kartı ile kolay ve hızlı bir şekilde hesabınıza kredi yükleyebilirsiniz. Kredi ya da banka kartı kullanmak istemezseniz, havale ya da EFT metotları ile kredi yükleyebilirsiniz. Havale / EFT işlemlerine banka hesap bilgilerimiz aşağıdadır.

Banka: ENPARA / FİNANSBANK
Şube Kodu : 03663
Hesap No : 72989337
IBAN: TR80 0011 100 0000 0072 9893 37

 

 
Güvenebileceğiniz bir platform
%100 Güvenli

FalBaktirsana, ödeme bilgileri, aramalar ve kişisel bilgiler konusunda güvenlik garantisi verir.

%100 Gizli

Kişisel bilgiler diğer kullanıcılar ve üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz. Telefon faturalarınıza herhangi bir ödeme yansıtılmaz.

%100 Canlı

FalBaktirsana, size yazmak yerine, konuşabileceğiniz, yorumcularımızla canlı olarak görüşebileceğiniz, platform sunar.